Naslovnica Posao AUSBILDUNG: 15 najbolje plaćenih zanimanja

AUSBILDUNG: 15 najbolje plaćenih zanimanja

Koliko je plaćeno školovanje u Njemačkoj

Nastava pred pločom u školi

Donosimo tabelu sa trenutno najbolje plaćenim Ausbildunzima u Njemačkoj. Iznosi su mjesečni u eurima.

Naziv  1. godina obuke2. godina obuke3. godina obuke  4. godina obuke (ako postoji)
Kontrolor leta11501150-40004000-5900 
Brodski mehaničar102012701760 
Policajac1225-15101225-15101225-1510 
Medicinske sestre116512301330 
Službenik socijalnog osiguranja112011201310 
Službenici za osiguranje i financije104011151200 
Zidar805-8901000-12301210-1495 
Službenik u banci104011001160 
Laborantica iz fizike995-10401055-11401105-12001150-1285
Agent za nekretnine97010801190 
IT stručnjak975-10501030-11001100-1200 
Mehatroničar975-10501030-11001100-12001140-1265
Administrativni službenik104010951140 
Kopneni brodar910-9351040-10701175-1210 
Medijski tehničar97510301080 

Izvor: Ausbildung.de

Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!
IZVORAusbildung.de
Prethodni članakMETAKLAPA: Klape i metal u hrvatskoj izvedbi
Sljedeći članakKADA ĆE BITI KRAJ PANDEMIJE? Što kažu stručnjaci