Skijanje

Kolega i Zubčić izborili drugu vožnju slaloma u Garmischu

Objavljeno

on

Norvežanin Henrik Kristoffersen nalazi se u vodstvu nakon prve vožnje slaloma Svjetskog kupa u Garmisch-Partenkirchenu, dok su od četvorice hrvatskih predstavnika drugu vožnju izborili Samuel Kolega i Filip Zubčić.

Kristoffersen je najbolje iskoristio startni broj jedan i prvu vožnju je završio s vremenom 52.84.

Drugo vrijeme ostvario je Nijemac Linus Strasser koji ima 71 stotinku sekunde zaostatka, dok je treći Francuz Clement Noel sa 0.93 sekunde zaostatka.

Od četvorice hrvatskih skijaša koji su nastupili Samuel Kolega je osvojio 25. mjesto sa 3.96 sekunde zaostatka, Filip Zubčić je 27. sa 4.05 sekundi minusa, Matej Vidović je bio 41. sa 5.23 sekunde zaostatka, dok Istok Rodeš nije završio prvu vožnju.

Druga vožnja na rasporedu je u 18.45 sati.