NBA: Sedmi uzastopni poraz Pistonsa, Bogdanović zabio 21 koš

Objavljeno

on

Bojan Bogdanovic

Detroit Pistons Bojana Bogdanovića su sinoć upisali sedmi poraz zaredom, na gostovanju su od njih bolji bili Sacramento Kings sa 137-129.

Hrvatski je košarkaš zabio 21 koš (šut iz igre 8/12, trice 2/5) i upisao tri skoka uz dvije asistencije u 33:43 minute na terenu.

Najbolji strijelac na utakmici i Sacramento Kingsa, kojima je ovo šesta uzastopna pobjeda, bio je De’Aaron Fox koji je ubacio rekordnih 33 poena uz sedam asistencija. Kevin Huerter je dodao 24 koša, a Harrison Barnes 27 za Kingse.

Kod Pistonsa najbolji je bio rookie Jaden Ivey sa 24 pogotka. A osim Bogdanovića dvoznamenkasti učinak kod Pistoinsa imali su još Alec Burks sa 16 poena, Marvin Bagley III sa 15, Jalen Duren sa 12, Cory Joseph 12 i Kevin Knox II sa 11 poena.

Phoenix Suns su na svom terenu sa 116-95 nadigrali New York Knickse, a do pobjede ih je vodio Cameron Payne koji je ubacio 21 koš uz devet asistencija i sedam skokova. Deandre Ayton je dodao 13 koševa uz 11 skokova. Dario Šarić nije igrao za Phoenix.

Oglasi

U redovima Knicksa najbolji je bio Jalen Brunson koji je utakmicu završio sa 27 koševa.

Denver Nuggets su na gostovanju sa 98-97 pobijedili Dallas Mavericks, a pobjedu im je osigurao Michael Porter Jr koji je zabio tricu za vodstvo u zadnjoj minuti. Najbolji strijelac pobjedničke momčadi bio je Bones Hyland s 29 koševa što mu je najbolji učinak u karijeri. Porter Jr. je utakmicu završio sa 14 koševa.

Dallas je predvodio Josh Green koji je ubacio 23 poena, dok je Luka Dončić dodao 22 poena, devet skokova i osam asistencija.

Brooklyn Nets su kod kuće sa 127-115 bili bolji od Memphis Grizzliesa, a utakmicu je obilježio povratak Kyriea Irvinga na teren nakon suspenzije.

Brooklyn je predvodio Kevin Durant sa 26 koševa od čega je ubacio 20 u drugom poluvremenu.

Oglasi

Irving je suspendiran jer je 27. listopada objavio poveznicu za film s antisemitskim sadržajem. On je utakmicu završio sa 14 pogodaka.

Grizzlisima je ovo treći poraz u četiri utakmice  i igrali su bez ozlijeđenog Ja Moranta. Njihov najbolji pojedinac bio je Dillon Brooks sa 31 košem.

U preostalim utakmicama Washington Wizards su kod kuće pobijedili Charlotte Hornets sa 106-102, a Cleveland Cavaliers sa 113-87 Miami Heat.

Golden State Warriors su, predvođen Klayem Thompsonom koji je zabio 41 koš i Stephenom Curryjem koji je dodao 33, upisali prvu pobjedu u gostima nakon što su sa 127-120 nadigrali Houston Rocketse.

LA Lakers su s visokih 123-92 svladali gostujuće San Antonio Spurse, a za pobjedu je najzaslužniji bio
Anthony Davis koji je upisao 30 ubačaja i 18 skokova.