Košarka

Košarkaši Bayerna poraženi u Beogradu

Objavljeno

on

Košarkaši FC Bayern Münchena doživjeli su četvrti poraz u Euroligi. Izabranici španjolskog trenera Pabla Lasa izgubili su u četvrtak navečer od beogradske Crvene zvezde 68:74 (35:33).

Brazilac Yago dos Santos 20 sekundi prije kraja presudio je tricom u srpskom kotlu za 72:68. Najbolji bacač Münchena bila je Amerikanka Carsen Edwards sa 16 poena. S druge strane, oduševio je i Miloš Teodosić sa 16 poena i jedanaest asistencija.

Ovaj poraz će boljeti FC Bayern. Lasova ekipa je čak dugo držala rezultat. Na poluvremenu je Bayern vodio s 14 poena. “Bili smo jako nervozni u prvom poluvremenu i promašili smo puno polaganja, slobodnih i otvorenih bacanja,” istaknuo je beogradski centar Luka Mitrović. U posljednjoj četvrtini, međutim, napad Münchena je pao i zabili su samo devet koševa. Bayernu je to treći poraz u nizu u Euroligi. “Moramo biti pametniji”, kritizirao je Laso nakon kraja.